Yüreğimden taşan şiirler
Genel,  Şiir ve Hikaye,  Yazalım

Yüreğimden Taşan Şiirler

Yüreğimden Taşan Şiirler, duygularımın kelimelere yansıması sonucunda doğdu. Her harf, her kelime kendine has özellikleriyle vücut bulurken anılarla sarmalandı. Umuyorum ki sizlerin de anılarınıza dokunacaktır.

Yüreğimden Taşan Şiirler yazımın bu bölümünde “Yorgunum”, “Hüzün” ve “Haykırıyorum” adlı şiirlere yer verdim. Keyifli okumalar…

Yüreğimden taşan şiirler

YORGUNUM

Yorgunum, çok yorgunum…

Kıyafetlerimle birlikte çıkarsam hüzünlerimi, telaşlarımı.

Kalbimdeki acılarımı.

Teker teker atsam benden uzağa,

Otursam sadece ve sessizce…

HÜZÜN

Öyle parçaladın ki kalbimi,

Her gülümseyişimde o parçalar takılı.

Atamadığım hüznümsün gözlerimde,

Sevmek bu kadar yakar mı?

Ruhumun o değerli taşlarla bezeli sarayı,

Issız, sessiz, acı rüzgarlarla kaplı.

Eli silahlı bir sevdanın kurbanıyım,

Delik deşik, her yanım yaralı.

SANAT PENCEREM

Yazılarımı yazmaktaki amaçlarımdan biri de yazılarımı okurken eğlenebilmenizdir. Fakat sizin yazılarımı okuyup neler hissettiğinizi bilemiyorum. Bu nedenle en azından hoşunuza gitsin ya da gitmesin ne hissettiğinizi doğru bir üslupla bildirmenizden çok memnun olurum. Bu benim ne yönde yazacağımı da etkileyecektir. Ayrıca yazmamı istediğiniz bir şey varsa söylemekten de çekinmeyin LÜTFEN...
Yüreğimden taşan şiirler
S.P.
Küçük Penceremin Açıldığı Büyük Dünya

HAYKIRIYORUM

Seviyorum seni, duysun en ücra köşedeki biri bile,

Utanmıyorum, haykırıyorum sevgimi yaşayan herkese.

Varsın konuşsunlar, dolaşalım dilden dile,

Aşık değil, efsane olalım seninle ben sevgi dilinde.

Aç kalbini karışsın sevda rüzgarları saflığına,

Temizlesin dünyada kirli olup sana değen ne varsa,

Tut elimi dolaşalım cennetin sonsuz bahçelerinde,

İmrensinler, aşkın kanatlarıyla uçalım özgürlüğümüze.

Bir nağme ki ilahi bir ses gibi süzülür gönüllere,

Susma! Söyle! Duysun güzelliğini karanlıkta kalan yürekler de.

Bin bir kuşun kanadında saçılmış sevgi dünyaya,

Uzanıp alamayacak kadar bahtsız olanlardan mısın yoksa

  Kalemimin izin verdiği ölçüde severek yaptığım ‘YAZMAK’ işini siz değerli okuyucularla paylaşmaya karar verdim. Yazdığım türler arasında şiir de var. İçimde dolup taşan, bunaltan ve heyecanla kuşatan duyguları harf harf, kelime kelime kaleme alırken bunları sizinle de paylaşmak istedim. Bu konudaki çalışmalarımı WATTPAD platformunda da takip etmek isteyenler buraya tıklayarak profilime göz atabilirler. Yüreğimden Taşan Şiirler tüm bölümleri ile sizleri bekliyor.

HÜZÜN

Atamadığım hüznümsün gözlerimde...! 

Sevmek bu kadar yakar mı?

Bu bölümde sık paylaştığım karakalem göz resmi kendi çizdiğim karakalem çalışmamdır. Bu konuya ilginiz varsa KENDİMCE ÇİZİYORUM bölümlerini takip edebilirsiniz.

4 Yorum

  • John Deere Z535M Review

    John Deere Z535M Review is on its quality. John Deere z535m Manual is easily understood by any consumer. John Deere Z535M Accessories are available. John Deere Z535M is making some serious money with the ZNYSE brand. This company is known for its quality lawn mower parts and accessories. These are sold in many different locations all over the world, but they are best found online. The company has several models that range from the smallest gas-powered lawn mower to the largest, which is the zero turn riding mower. ZNYSE is a division of the lawn care giant Deere, Inc. Other companies that sell John Deere Z535M products include Toro, Sharp, and others.

  • Friday Night Funkin Music Notes

    If you enjoy music, you will love Friday Night Funkin Music Notes. This Friday Night Funkin Music Notesgame is a hidden object adventure game. You will have to find the musical notes in eight different levels. There are different time limits so you must be fast to find all the notes. If you click in the wrong spot, you’ll lose 5 seconds. You’ll have to work quickly to solve every puzzle before the time runs out!

Ne düşünüyorsunuz?