Sanat Pencerem Hakkında

sanatpencerem.com
Sanat Pencerem

Penceremden Bakarken Ben!

Sanat Pencerem; edebiyat, sanat, güncel konular ve eğlencenin birleşiminden doğdu. Hobilerimi, eğitimlerimi ve tecrübelerimi paylaşmanın en güzel yöntemiyle buradayım.

Herkesin hayata açılan bir penceresi vardır. Bazılarımızın penceresi öyle dardır ki, hayatın güzellikleri onlar göremeden geçip gider. Maalesef, ben de onlardan biriydim. Penceremin genişliğinden memnun olmadığımı fark ettiğim günden beri daha fazla şey görebilmek adına genişletmeye çabalıyorum. Bu çabalarımın sonucunda milim milim dahi olsa genişleyen penceremden gördüklerimi sizlerle paylaşmak istedim. Bilgi paylaştıkça çoğalır ve güzelleşir. Bu sebeple, site adını Sanat Pencerem olarak seçmek anlatmak istediklerimi özetler nitelik kattı.

Ben Kimim?

Yedi yıldır sağlık alanında hemşire olarak çalışmaktayım. Türk Dili ve Edebiyatı, Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümlerinde okuyorum. Aynı zamanda içerik editörlüğü, wordpress eğitimi, SEO içerikli metin yazarlığı, karakalem çizimi, senaryo, hikaye yazarlığı, etkili iletişim yöntemleri, içerik uzmanlığı, yaratıcı yazarlık gibi birçok alanda kurslara ve sertifika programlarına katıldım. Roman, hikaye, şiir, makale ve deneme gibi türleri yazmayı seven biri olarak bu alanlarda gelişmeyi amaçlıyorum.

Pencereyi Arala!

Bir taraftan merak uyandıran, bilgi verici ve eğitici yazılarımı okuyup bu yazılar hakkında düşünürken; diğer taraftan da fantastik, gizemli ve eğlenceli yazılarımla sıkıntılarınızı atmanızı ve rahatlamanızı istiyorum. Bu nedenle, hayatın her alanında var olan sanatın çekimine girerken sizleri de yanımda sürüklemek istiyorum. Bu yolculukta beni yalnız bırakmazsanız çok sevinirim; ta ki pencerelerimiz sonsuzluğa açılana kadar. Dünyama hoş geldiniz.